facebooktwittericon admin

Serdülőbajnokság - 11. forduló

Nyomtatás E-mail
2009. október 27. kedd, 01:00

A 11. fordulóból előrehozott mérkőzésen az eddig még veretlen Tompához látogattunk. Siha János edző a mérkőzés előtti taktikai értekezleten felhívta a figyelmet arra, hogy a hazaiak kontratámadásokból fognak veszélyeztetni. A mérkőzést jól kezdtük, az első 5 percben magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, az ellenfél térfelén tartottuk a labdát. Majd, hiába volt a figyelmeztetés a kontrajátékra, nehéz 16 perc következett, két gyors támadásból, valamint egy hálószaggató 35 méteres szabadrúgásból 3 gólos hátrányba kerültünk. Az első félidő második felére felállt csapatunk, és ismét többet birtokoltuk a labdát.

A második félidőre egy egészen más felfogású vendégcsapat jött ki. Folyamatos nyomás alatt tartottuk a hazaiak kapuját, több pontos átadással egyre szebb támadásokat vezettünk. Ennek a játéknak meg is lett az eredménye, sikerült a hátrányunk ledolgozni, sőt nagyobb szerencsével akár a győzelem is megszerezhető lett volna. 16 perc gyengébb játék 2 elvesztett pontunkba került!

Játékvezető: Horváth Tamás
Jók: Borbás B., Horváth A.,  Szöllősi R., Babenyecz D.
Siha János: Változatos játék mellett igazságos döntetlen született. Luxus volt egy félidőt felkínálni, ajándékba adni ellenfelünknek. A második félidőben viszont igazi tudásunknak megfelelő játékkal fociztunk, aminek következtében a győzelemhez is közelebb álltunk.
További eredmények: Bácsalmás-Nemesnádudvar 5:0, Sükösd-Jánoshalma 0:5, Bácsbokod-Nagybaracska 0:8, Madaras-Érsekcsanád 1:7,  szabad: Szeremle
A 10. fordulóban szabadnapos Kiskunhalas, a többi eredmény: Érsekcsanád-Tompa 4:2,  Nagybaracska-Madaras 5:0, Jánoshalma-Bácsbokod 5:0, Nemesnádudvar-Sükösd 2:, Szeremle-Bácsalmás 0:4