Megyei I. U-19, 25. forduló

Nyomtatás E-mail
2018. május 13. vasárnap, 09:25

Kiskunhalasi FC-Kalocsai FC 1:3

Rangadó, rangadó hátán. Sajnos a mai mérkőzésen nem tudtunk bravúrt végrehajtani. Rossz előjelekkel indultunk a mérkőzésnek, hiszen a csapat legmeghatározóbb játékosa térdfájdalmak miatt nem bírta magából kihozni a 100%-ot.

A mérkőzés első 15 percében semmi említésre méltó nem történt, ezt követően a végig agilisan futballozó Katusnak volt egy jó szabadrúgása, amit szépen védett Molnár. Majd a 27. percben Földes beadására érkezett Sutka és Lavati, de elvétették a sanszot. Majd Lavati gyönyörű szabadrúgását védte Vatai.

Ezt követően sajnos a hazai csapat másik nagy vezéregyénisége, Tóth Ákos maradt lenn egy ütközést követően. Le kellett cserélni, 2 perc múlva vezetést szerzett a Kalocsa. Böjtös Áron lőtt 16 méterről kapufát, a kipattanóra ugyancsak ő érkezett, 0:1. Ez az eredmény megmaradt a félidőig.

A második félidőt a Kalocsa kezdte jobban, és a félidő elején Katus beadását követően Markó lőtt a hálóba, 0:2. Ezután próbáltuk feltolni a védekezést, egy szép kontrából Keresztúri hagyta le emberét, és a 16-oson belül már csak szabálytalanul tudták őt megállítani. A büntetőt Lavati magabiztosan értékesítette, 1:2. Az utolsó 5 percben mindent vagy semmit alapon mentünk fel támadni. A 90. percben egy kontrával elment a Kalocsa, hatalmas lesen volt a kalocsai játekos, a nagy tudású játékvezető pedig tovább engedte az akciót, 1:3.

Összességében jól játszottunk, akartunk, a jövő héten mindenféleképp nyerni kell. A sérülteknek jobbulást!