2018. szeptember 15. szombat, 18:55

Megyei I. osztály U-19, 6. forduló

Bácsalmási PVSE - Faddikorr-KFC 1:1 (0:1)

Gól: Becze Flórián

Mindkét csapat magáénak nevezhet egy félidőt, melyből az elsőt mi, a másodikat a hazai csapat nyert meg egy góllal. Így a pályán elért döntetlen igazságos és valós eredmény.

Rangadó, rangadó hátán, az ősz egyik legnehezebb meccséhez érkeztünk. Ahogy egy hete, az első félidőben is ziccer ziccer hátán volt, amibol 2-3-at értékesíteni kellett volna.

Az első negyedórában középen ment a labda, mindkét csapat próbált fogást venni a másikon, majd Becze ziccerét védte bravúrral Koncsok. A 20. percben egy Molnár-Tóth-Gyenizse összjátékot követően Becze mai második ziccerét már értékesítette, 0:1. A gól után próbált új erőre kapni az Almás, ami több baloldali veszélyes akción mutatkozott meg. Nekünk Keresztúri révén volt egy ziccerünk. aminél Koncsok ismét bravúrt mutatott be. Az első félidőben nem is változott az eredmény.

A második félidő eleje mezőnyjátékot hozott, majd Keresztúrinak volt ismét egy ziccere, ezt követően érződött, hogy fogy az erő és magunkra engedtük az Almást. A 81. percen egy jól eltalált lövéssel egyenlítettek, majd az utolsó 10 percben volt még ziccerük, de Sutka remek becsúszásaival megmentette a csapatot.

Nem játszottunk rosszul, de van hova fejlődnünk. Azt azért megjegyezném, hogy hatalmas szerencse, hogy kapusunk Molnár Patrik nem szenvedett sérülést, illetve Keresztúri is egyben bírt lejönni a pályáról.