Nyomtatás E-mail
2018. október 28. vasárnap, 17:13

Megyei I. osztály, 12. forduló

JÁNOSHALMI FC - FADDIKORR-KFC 6:1 (2:0)

Szép számú közönsége előtt nyert több, mint magabiztosan a hazai csapat, köszönhetően Harnos - aki korábban bácsalmási idején is sokszor tört borsot orrunk alá - kiváló játékának.

Az első támadás a hazaiaké volt, lövéssel is fejezték be, mely a kapunk előtt keresztben ment el, és jutott alapvonalon túlra. A következő eseményért egészen a 24. percig kellett várni, ekkor Ropos beadása, illetve, hogy az eljutott Peicig, a mi játékosunk zavarta meg, ennek köszönhetően a lövés elmaradt.

A 25. perc mindkét oldalon helyzetet hozott, előbb Csehó-Kovács véd egy lövést, az ellentámadás végén Mihalkó beadását Urlauber csak öklözi, Willy az elé került labdát kapu fölé emelte.

A 28. perc gólt eredményez, Zdravko kerül helyzetbe, csak kapusunk mellett kell elgurítania a labdát, mellyel vezetést is szerez a hazaiaknak. A kapott gól még bennünk van, amikor a 31. percben Harnost ugratják ki, aki nem hibáz, 2:0. Alig 3 perc múlva ismét Harnos veszéyeztet, lövése alig kerüli el kapunkat, a félidőre két gólos hátrányban voltunk.

A második játékrész első feljegyezni való eseménye a 61. perchez köthető, Gyenizse kapott egy hatalmas pofont a hazai 16-os sarkánál, a játékvezető nem látott okot megállítani a belőle indult támadást, mely végén Djole volt eredményes, 3:0. Itt azért érdemes megjegyezni a korrekt jánoshalmi vezetőket, akik természetesen nem tartották be a két egyesület augusztus végi egyezségét. Bizonyára nagyon rég volt, és a feledés homályába merült...

Szépítő gólunk a 67. percben volt jegyezhető, Urlauber csak kiütni tudta a beadást, mely Grácz elé került, akit pedig hátulról felrúgtak. A büntetőt Csáki értékesítette, 3:1.

A rúgott gól tudtában kitámadtunk, hátha sikerül tovább kozmetikázni az eredményen. Ez nem sikerült, a szellős védelmünk és felállásunk ismét Harnos használta ki, előbb még épp csak elkerülte kapunkat kapusunk felett átemelt labdája, de a következő percben egy kontra végén már eredményes volt, 4:1-re módosítva az állást. A 75. percben Djole lövését védte Csékó, megakadályozva az újabb gólt. A 79. percben már nem sikerült, egy eladott labda után Nemanja szerzi a hazaiak ötödik találatát.

És még nem volt vége, a 80. percben Gillich szabálytalankodott büntetőterületen belül, Stojanovic értékesítette a jogos büntetőt, beállítva ezzel a végeredményt.

Javítani jövő szombaton hazai pályán, a Szabadszállási SE csapata ellen lesz kötelező! A mérkőzés időpontja november 3. szombat, 13:30.