Megyei I. osztály, 13. forduló

Faddikorr-KFC - Szabadszállási SE 1:0 (0:0)

Kiskunhalas, 160 néző. Vezette: Allaga, Rácz, Topálszki

Gól: Sorin

A vendégek kezdték jobban a mérkőzést, gyorsan kimaradt két helyzetük, melyek közül az utóbbi volt igazán veszélyes, Gyenizse "felszabadító" lövését Borkának kellett védenie. Ezek után is a Szabadszállás dominált, igaz támadásaik végén nem volt meg a gólhelyzet. Gyorsan játszottak, de a támadások végén hiányzott az öszpontosítás.

A második félidőre egészen más felfogásban jöttünk ki. A 47. percben Tandari lépett fel támadásban, Sorint hozta helyzetbe egy kiváló átadás után, ám, a helyzet kimaradt. Alig telt el egy kis idő, amikor ismét Sorin veszélyeztetett, a cselei után kiszorított helyzetbe került, ám középen nem érkezett senki, így lövéssel próbálkozott, ami elkerülte a kaput.

Az egyetlen gól az 56. percben jegyezhető, Mihalkó ugratta ki Sorint, aki a kilépő kapus mellett lő gólt, 1:0.

Még két említésre méltó esemény történt a gól után, előbb Földes passzolt Sorinnak, akinek a lövése épp elkerülte a kaput. A másik pedig a jelzett 2 perces hosszabbítás 3. percében történt, amikor Csákit két kézzel lökték, mely következtében lehetséges, hogy kézzel ért labdához böntetőterületen belül, de Allaga játékvezető nem látott szabálytalanságot egyik esetben sem.

Nehéz, küzdelmes mérkőzésen nagyon fontos 3 pontot szereztünk.