Megyei I. osztály 20. forduló

FADDIKORR-KFC - LAJOSMIZSEI VLC 5:1 (4:1)

Kiskunhalas, 100 néző. Vezette: Kiss, Berger ,Apró.

Gól: Torma 2, Sorin 2, Mihalkó

Sérülések és eltiltások miatt nehéz helyzetben voltunk kezdés előtt. Aztán ez tükröződött vissza a kezdés után, az első nagy helyzet a vendégek előtt adódott, a 10. perc eseményénél, Kiss lövésénél Gerner bravúrja kellett. Majd teljesen váratlanul előnybe kerültünk, amennyire váratlan volt, annyira szép góllal, Csáki beadását Torma a kapunak háttal, ollózó mozdulattal szerezte meg gólját.

Sokáig nem örülhettünk a vezetésnek, amikor egyenlített a vendégcsapat. A 20. percben rosszul védekeztünk, amit rögtön büntett Rideg, egalizálva az eredményt. A következő említést érdemlő eseményekig majd újabb 20 percet kellett várni, ekkor azonban minden nagyon gyorsan történt. A 38. percben Torma volt erőszakos, passza után Sorin szerezte meg újra a vezetést. A 43. percben már 3-1 lett az eredmény, ekkor Sorin futotta meg a jobb oldalt, beadása Csákit találta meg, akinek lövését védte Lord, ám a kipattanót Mihalkó rúgta kapuba. Majd ismét Torma volt eredményes (45. perc), Mihalkó indította Sorint, akinek beadását Torma értékesítette.

Le a kalappal a Lajosmizse előtt, a második félidőre is úgy jöttek ki, hogy ők bizony gólokat akarnak rúgni. Gernernek a második félidőben is többször volt szüksége bravúrra, így nem tudtak a vendégek közelebb kerüni. Ahogy ez lenni szokott, egyik oldalon kimarad, a másikon bemegy, Papp indításából Sorin ugrott ki, és fejezte is be góllal a támaást a 71. percben, kialakítva a végeredményt.

Folytatás a következő szombaton, ismét hazai pályán, a bajnokság egyik legjobb csapata ellen, amikor a Kiskőrös látogat hozzánk.