facebooktwittericon admin

HALASI FOCINAP

Nyomtatás E-mail
2019. június 08. szombat, 11:48

A Kiskunhalasi Football Club HALASI FOCINAP rendezvényére várja az egyesület tagjait egy sportos szombatra!

A focinap ideje: 2019. június. 29. szombat, 9 órától (Bundzsák Dezső Városi Sportközpont, Kertész u. 28/a.)

A nap programja:

9 óra - nevezések leadása, nevezni lehet KISPÁLYÁS FOCI (500,- Ft/csapat), LÁBTENISZ (200,- Ft/páros), 11-ES RÚGÓ VERSENY (100,- Ft/fő) kategóriákban, majd mérkőzések

10 óra - Kiskunhalasi Football Club Taggyűlés

11 óra - Ünnepélyes éremosztó, legjobb góllövőink díjazása

13 óra - Ebéd. Az ebéd marhalábszár pörkölt lesz tészta körettel. A nap folyamán korlátlan csapolt sör, valamint ásványvíz fogyasztható! (KFC tagok számára díjmentes, 1 vendéget hozhatnak magukkal, a vendégek számára 1000,- Ft/fő)

15 óra - Döntők

Előzetes jelentkezéseket JÚNIUS 20-ig várjuk a +36(70)935-8127 telefonszámon, vagy a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címen!

Hajrá Halas! Hajrá KFC!

Szólj hozzá(nk)!

Adatvédelem

A honlapunkon található tartalmak továbbközlése csak a szerző engedélyével és feltételeivel lehetséges.

Domain tulajdonos: Harkai Kálmán

Elérhetőségeink

telefon +36709358127

e-mail_icon peter(kukac)harkai(pont)hu

e-mail_icon kiskunhalasifc(kukac)gmail(pont)com

Segítenél?

A honlap szerkesztésében, jobbá tételében segítenél, akkor küldj üzenetet a webmesternek!

Üzenetküldés

Kereső