18. forduló - Felnőtt

Nyomtatás E-mail
2010. március 20. szombat, 01:00
A tabellára tekintve hozzánk minden csapat úgy érkezik, hogy győzelemmel térnének haza. A vendég Harta az első félidőben jó és taktikus játékkal lepett meg minket, melynek köszönhetően ember- és gólhátrányba kerültünk. A második félidőre egy harcos, küzdeni tudó hazai csapat futott ki, emberhátrányban irányítottuk a mérkőzést és az utolsó percig küzdöttünk az egyenlítésért. Játékban még javulni kell, egymásért már tudunk küzdeni!

Játékvezető: Tamás Roland, asszisztense: Vén Ernő, Lang Balázs

Jó:  Ficsór Miklós (a mezőny legjobbja), Ábrahám, Balkó illetve Kiss, Rudics, Kövesdi.

Márton Attila: Küzdelmes, rengeteg szabálytalansággal tarkított mérkőzésen az utolsó percben szerzett góllal sikerült a pontszerzés. A biztos védekezést helyeztük előtérbe, ezért nem tudzuk az első félidőben igazán hatásosan támogatni a támadásépítést. Emberhátrányban megváltozott a játékhoz való hozzáállásunk, így mindenképp megérdemelt a szerzett egy pont.

Harkai Péter: 6 pontos mérkőzésen szereztünk 1 pontot. Amikor kevesebben vagyunk a pályán, sokkal jobban játszunk és küzdünk egymásért, ezt jól bizonyítja a két tavaszi fordulónk. A második félidei játékunk alapján - sajnos - 2 pontot ajándékoztunk Hartának.

A forduló további eredményei:Kunszállás-Soltvadkert 0:1, Kiskőrös-Bácsalmás 1:1, Kalocsa-Orgovány 1:3, Tompa-Akasztó 1:3, Solt-Ladánybene 0:2, Izsák-Kerekegyháza 2:0, Dusnok-Kiskunfélegyháza 0:0