Nyomtatás E-mail
2009. március 09. hétfő, 01:00
A hétvége eseményei, csapataink pályákra léptek!

Mozgalmas hétvégén vannak túl csapataink, nézzük sorban, mi is történt:

Megyei I. oszt felnőtt, 15. forduló, tavaszi rajt: Kalocsai FC ? Kiskunhalasi FC 1:1 (1:0), góllövő: Pajlovics Zoltán.

Az új edző, Czifrák András irányításával, a csapat második félidőben feljavult játékával a győzelmet is megszerezhette volna, de sajnos a hazai pálya igencsak ?lejtett?.

A KFC összeállítása: Cs. Kovács - Rencsár, Szakács, Kárász, Bogdán ? Csáki, Ábrahám, Mészáros, Balkó ( Pajlovics 50.perc ) ? Ficsór ? Brindza ( Kitl 70. perc )

Megyei I. oszt. ifjúsági: Kalocsai FC ? Kiskunhalasi FC 3:2 ( 2:0), góllövő: Tóth Ervin (2).

Bak László csapata a viharos széllel szemben az első félidőben egyéni hibás gólokkal kettő gólos hátrányba került, a második félidőben  a jól küzdő KFC-s fiúk ki is egyenlítettek, de a túlzott kitámadás megbosszulta magát, és egy elkerülhető góllal kikaptak.

Zákány Sándor és Mamlecz László edzette, 2001. január 1.  után születet játékosokból álló KFC csapata Szegeden, ötcsapatos ?MOGYI ? kupán vet részt: Hódmezővásárhely, Szeged Tisza Volán, Szeged UP, Makó csapataival. A srácoknak ez volt az első komoly foci fellépésük, sajnos az ötödikek lettek, de a torna  legjobb kapusa: Molnár Patrik.

NŐNAPI TORNA
Jánoshalma: ?A? csoport:
Apostag ? KFC 0:1, gól: Martonosi Erika
Jászszentlászló ? KFC 0:2, gól: Kéri Judit, Ádám Mária
Jánoshalma ? KFC 0:1, gól: Martonosi Erika.

A Kiskunhalasi FC női csapata veretlenül az 1. helyen végzett 9 ponttal, 2. Jánoshalma, 3. Jászszentlászló, 4. Apostag.

A ? B ? csoport: 1. Mórahalom, 2. Dusnok, 3. Kalocsa, 4. Városföld.

Elődöntő:
? A ? csoport 1. KFC ? ? B ? csoport 2. Dusnok 2:1, gól: Martonosi Erika, a lányok 0:1-ről nyertek.

Döntő:
Mórahalom ? KFC 3:2, gól: Gémes Noémi, Martonosi Erika

Már a harmadik percben 2:0-ra vezettek Kuhn Robi lányai, és a biztos vezetés birtokába nem figyeltek a védekezésre, amit a kiváló játékosokkal felálló ellenfél ki is használt.